Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (06 grudnia 2019, 18:00)
Poszukiwania
związki
Temat, w którym możesz zamieścić poszukiwania dotyczące związków uczuciowych, jakie łączą Twoją postać z innymi postaciami funkcjonującymi na forum. Znajdujące się w nim treści będą przenoszone do archiwum po upływie 10 dni od czasu ostatniej aktualizacji.

Kod poszukiwań:

Kod: Zaznacz cały

[ramka=Poszukiwania | WPISZ TYTUŁ] [center][img]LINK DO GIFA[/img][/center]
[podtytul1]Treść poszukiwań[/podtytul1]

Miejsce na treść poszukiwań

[podtytul1]Dodatkowe informacje:[/podtytul1]

[li][/li] Informacja #1
[li][/li] Informacja #2

[podtytul1]Status:[/podtytul1]  [color=green][b]aktualne[/b][/color] / [color=red][b]nieaktualne[/b][/color] / [color=orange][b]rezerwacja[/b][/color] 
[podtytul1]Ostatnia aktualizacja:[/podtytul1]  dd/mm/rrrr
[/ramka]

Poszukiwania
Tytuł poszukiwań
Obrazek

Treść poszukiwań

Miejsce na treść poszukiwań

Dodatkowe informacje:

Informacja #1
Informacja #2

Status: aktualne / nieaktualne / rezerwacja
Ostatnia aktualizacja: dd/mm/rrrr
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Adaline Naylor

we don't belong to each other: he's an independent, and so am I

26 y/o170 cm Cedar Avenue
Awatar użytkownika

Nauczycielka sztuki

Farby kreują najpiękniejsze scenariusze

w south haven od
narodzin
Post post by Adaline Naylor (30 marca 2020, 16:21)
Poszukiwania
'
Obrazek

Jego/jej matkę poznałam w okresie studiów. Chociaż poszyłyśmy różnymi drogami, to odległość nie zmieniła natury naszej znajomości – byłyśmy pod telefonem w najważniejszych momentach swojego życia. Trzymałam kciuki, by spełniała się w wielkim mieście. O tobie usłyszałam na krótko przed ślubem, którego nikt się nie spodziewał. Okazało się, że zostaniecie rodzicami i to pokrzyżowało wam część planów. Z mojej perspektywy nie miałeś bardzo rozbudowanej tożsamości – byłeś po prostu czyimś mężem oraz ojcem. Odnosiłeś też sukcesy na tle zawodowym, co wyjaśniało twoje luźne kontakty z rodziną. Nigdy nie odbyliśmy porządnej rozmowy, za to wymieniliśmy kilka niezgodnych opinii. Po przeprowadzce do South Haven dalej byłeś nieobecny. To twoja żona ucinała sobie ze mną pogawędki na szkolnym parkingu, pilnowała by w domu wszystko było na swoim miejscu, a ty masz parę świeżych skarpetek na następny dzień. Przeżyłeś szok, kiedy jej zabrakło. Zupełnie, jakby wylano ci kubeł zimnej wody na głowę. Jeśli wcześniej się starałeś, tak teraz uległeś starym nawykom. Nasz pierwszy kontakt po latach miał miejsce przez telefon. Olałeś wtedy rozmowę, którą zaaranżowałam tydzień wcześniej, bo twoje dziecko stawało się nieszczęśliwe i problematyczne. Machnąłeś na mnie ręką jeszcze parę razy, dopóty nie stanęłam w twoich drzwiach z zahartowaniem na twarzy. Nie wiń mnie, ktoś musi pomóc ci stanąć na nogi.

Dodatkowe informacje:

Podstawowe informacje są dowolne (wiek, zawód, wygląd etc.)
Chociaż nastawiam się na romans, wolę, aby to fabuła zweryfikowała tą relacje. Na razie sugeruję zdystansowanie, adekwatne do wpakowania się komuś z butami w życie.
Szczegóły oraz prognozy na następne gry możemy ustalić na PW. Nie lubię niczego narzucać i stawiam na komfort współgracza. Zdecydowanie możemy też dokonać modyfikacji.
Na forum pojawiam się regularnie; posty piszę różnej długości. Jestem osobą elastyczną i nie mam problemu z rozgrywaniem dynamicznych wątków. Spokojnie, nie wymagam tworzenia epopei o uczuciach i jednorożcach :lol:

Status: super mocno aktualne
Ostatnia aktualizacja: 30/06/2020
Multikonta:
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

River Hudson

Nocą do snów kołysze dźwięk... nikt nie oddycha obok mnie.

27 y/o167 cm Cedar Avenue
Awatar użytkownika

właścicielka HiYoga Studio

medytuje i spaceruje z psem

w south haven od
zawsze/początku roku
Post post by River Hudson (12 maja 2020, 16:48)
Poszukiwania
Baby it’s just me and you. Even in a crowded room.
Obrazek

Treść poszukiwań

River przez ostatnie kilka miesięcy, odkąd wróciła do rodzinnego miasta po kilku latach spędzonych na podróżach i pracy, spędziła na budowaniu swojego biznesu, czyli studia jogi. Jednak teraz, kiedy wyszła z remontowanego studia i zaczęła prowadzić lekcje według grafiku, okazało się, że znajduje czas na spotkania ze znajomymi, wyjścia poza dom i różne rozrywki.

Szukam więc pana (albo kilku), który zauważy River.

1. Stara miłość nie rdzewieje?
Chłopak z czasów liceum/studiów, który zabierze ją w sentymentalną podróż. Mogą już nie pamiętać, co sprawiło, że się rozstali, jednak po tych kilku latach może im to znowu zacząć wadzić albo okazać się zupełnie nieistotne.

2. Dwa różne światy.
Mężczyzna, którego River dopiero pozna. Są z dwóch różnych światów, na pierwszy rzut oka niemal nic z ich przeszłości, charakterów i obecnego życia do siebie nie pasuje. Niemniej jednak on nie potrafi oderwać od niej wzroku, a ona za każdym razem czuje ciarki, gdy go widzi.

3. Myślałam, że już więcej się nie zobaczymy.
River odbywając swoją duchową i jogową podróż po USA poznała mężczyznę, z którym spędziła kilka dni/tygodni, jednak ciągłe zmiany miejsca zamieszkania (i kursów, które wtedy prowadziła) sprawiły, że ich znajomość się zakończyła. Teraz ten pojawia się w South Haven.
Może obiecał jej, że kiedyś będą razem i teraz chce spełnić swą obietnicę? Może wydarzyło się coś w jego życiu i potrzebuje jej wsparcia? Może ma jakiś poważny problem i przed nim ucieka? Totalnie do ustalenia!

Dodatkowe informacje:

Opisałam tu trzy wstępne pomysły na relacje, jednak jestem otwarta na inne propozycje oraz połączenie sił w wymyślaniu wątku. Mam kilka pomysłów i chętnie się nimi podzielę z zainteresowanymi.
Nie oczekuję nowej postaci, nie chcę nikomu nic narzucać, po prostu pogadajmy, rozegrajmy jakiś wątek i sprawdźmy, czy zaiskrzy. Nie obiecujmy więc sobie od razu miłości po grób.
Chętnie wrzucę River w coś skomplikowanego, dlatego byłoby ciekawie, gdyby takich dwóch panów pojawiło się w jej życiu w jednym momencie. ^^

Jeśli szukasz pomysłu na swoją postać i jakkolwiek zainteresowały cię moje poszukiwania, to daj znać, z pewnością uda nam się jakoś pod siebie dopasować :)

Status: aktualne
Ostatnia aktualizacja: 16/06/2020
Multikonta: Josie Jones
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Ester Yates

My soul is a work of art

19 y/o170 cm Bay Street
Awatar użytkownika

Studentka filologii Francuskiej

Jestem muzeum pełnym dzieł sztuki

Ale zamknąłeś oczy

w south haven od
Zawsze
Post post by Ester Yates (21 maja 2020, 15:12)
Podpalimy piekło...
Żeby razem w nim płonąć..
Obrazek

Treść poszukiwań

Kim byliśmy? Prawda była taka, że byliśmy po prostu ludźmi z dużą ilością błędów na koncie i miejscem zarezerwowanym w samym środku piekła.

Kiedy mamy po naście lat wydaje nam się, że jesteśmy nieśmiertelni - że jesteśmy ponad to. Między nami nigdy nie było miłości. A może tylko tak sobie wmawiamy bo oboje boimy się kochać? Między nami są jakieś uczucia, silne. Niewytłumaczalne i niezrozumiałe nawet dla nas samych. I chociaż powinniśmy zakończyć tą wyniszczającą nas znajomość to żadne z nas się do tego nie pali. Dlaczego nie potrafimy z siebie zrezygnować?

Poszłabym za Tobą do piekła….

Jak się poznaliśmy? To nie ważne. Może znaliśmy się całe życie mieszkając w małym miasteczku i mówiliśmy sobie cześć na ulicy, mijając się w pośpiechu. A może poznaliśmy się przypadkiem na jakiejś imprezie, przy barze rozmawiając zwieńczeni alkoholem o życiu. Na początku za sobą nie przepadaliśmy. A może tylko tak mówiliśmy, bo od samego początku ciągnęło nas do siebie a baliśmy się do tego przyznać. Dogryzaliśmy sobie na każdym kroku, aż w końcu to polubiliśmy - siebie.
Dziś rozmawiamy do pierwszych promieni słońca na plaży wypalając czerwone Marlboro, imprezujemy do rana w klubach i chociaż nigdy nic sobie nie obiecaliśmy, ani nie zatwierdziliśmy - jesteśmy dla siebie ważni.
Oboje jesteśmy jakoś poniszczeni i próbujemy się ratować nie widząc, że ciągniemy się na samo dno. Aż do piekła….

Uczymy się siebie, uczymy się uczuć które są dla nas nowe i niezrozumiałe. Staramy się odnaleźć w tym podłym świecie, chociaż wszystko nam mówi, że jesteśmy dla siebie toksyczni. Że nasza relacja nas wyniszcza i psuje. Zapiera oddech w piersiach kiedy myślimy o sobie w nocy, trzymając w dłoniach telefon by to zakończyć. A jednak żadne z nas się na to jeszcze nie zebrało… Nie potrafię z Ciebie zrezygnować chociaż przyprawiasz mnie o ból głowy. Sprawiasz, że chce mi się płakać a jednocześnie przyspieszasz bicie serca. Nie umiem Cię odepchnąć….

Bo tylko Ty pokażesz mi świat, który chcę widzieć….

Dodatkowe informacje:

Wiek to tak 19+ (Max do 30 lat, bo jednak no xD)
Wiz jest jak najbardziej obojętny!
Napisane jest chaotycznie, przez co z góry przepraszam ale jeśli odezwiesz się na PW na pewno postaram się to wyjaśnić dokładniej.
Wszystko jest do ustalenia, ja jestem na prawdę elastyczna i chętna na współpracę.
Nie uciekam i odpisuję szybko. Jeżeli zdarzy mi się jakiś zastój poinformuję Cię o tym, obiecuję!
Zagwarantuję szaloną relację z milionem dram i innych zwrotów akcji. Będziemy się razem z tego śmiać i wzruszać jeśli tylko będzie Ci to odpowiadać <3
Poradzimy sobie ze wszystkim razem, dogadamy szczegóły i jeżeli będzie jakiś problem postaramy się go rozwiązać razem. Liczy się dobra współpraca, prawda? Jeżeli się zainteresujesz taką relacją pisz śmiało do mnie na Pw obiecuję, że odpiszę!

Status: aktualne bardzo
Ostatnia aktualizacja: 16/06/2020
Multikonta: Lorraine Jensen
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

River Hudson

Nocą do snów kołysze dźwięk... nikt nie oddycha obok mnie.

27 y/o167 cm Cedar Avenue
Awatar użytkownika

właścicielka HiYoga Studio

medytuje i spaceruje z psem

w south haven od
zawsze/początku roku
Post post by River Hudson (12 czerwca 2020, 17:47)
Poszukiwania
Lubię cię, ale lubię też jego. I co mam teraz zrobić?
Obrazek

Treść poszukiwań

Najpierw opowiem ci o nim… poznaliśmy się dopiero kilka tygodni temu, choć oboje jesteśmy z South Haven. Poszliśmy na kilka randek. Długich, fantastycznych, pełnych śmiechu randek, podczas których chyba każdy temat okazał się trafiony. To było kilka tygodni wypełnionych smsami, rozmowami przez telefon, a nawet spontanicznymi spotkaniami. Na każdą myśl o nim, moja twarz promieniała, a każdy jego uśmiech aktywował motylki w moim brzuchu. Dawno się tak nie czułam. To było miłe, mieć obok siebie osobę, do której mogłam się zbliżyć. Ostatni raz widziałam go kilka dni temu. Po butelce wina wypitej na plaży dotarliśmy po cichu do mojego pokoju, z którego on wymknął się nad ranem bez słowa. Dupek.

Jestem jednak dużą dziewczynką, nie będę przecież płakać przez jakiegoś faceta! Moje koleżanki chcąc się upewnić, że nie przeżywam za bardzo rozpadu tej krótkiej (acz intensywnej!) relacji zaczęły zabierać mnie na imprezy, spotkania ze znajomymi i podsuwać mi niby przypadkiem innych facetów.

A ty? Pojawiłeś się w moim życiu dzięki koleżankom. Sprawiłeś, że przestałam myśleć o Aidenie. Rzuciłam się w wir tej relacji, znów chcąc poczuć motylki w brzuchu. Byłeś zupełnie inny niż on, ale tak samo intrygujący. Dobrze nam się rozmawia, spędza czas. Podeszłam inaczej do tej relacji, czerpię z niej każdą przyjemność, każdą miłą chwilę. Nie szufladkujemy tego, żadne z nas nie oczekuje oficjalnych randek, codziennych telefonów, trzymania za ręce.

A co potem? Aiden zrozumie, że zrobił źle i postanowi odzyskać River.

Dodatkowe informacje:

Kogo w zasadzie szukam? Mężczyzny, który pojawi się w życiu River, kiedy zniknie z niego Aiden. Mogą się już znać, mogą dopiero zacząć znajomość. Może to być nowa albo istniejąca postać.
Historia poznania jest do ustalenia, relacja z Aidenem i River również. Jesteśmy otwarte na pomysły i propozycje <3

Nie ma planu na end-game. Chcemy to omówić w trójkę, wymyślać wątki i nie zamykać się na innych. Ma być ciekawie, emocjonalnie, mają być dramy!

W razie pytań, pisz! Może uda nam się połączyć nasze pomysły?

Mam też małą inspirację, którą polecam obejrzeć! ^^ KLIK

Ostatnia aktualizacja: 12/06/2020
Multikonta: Josie Jones
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Kaylen Rowan

SWEET HOME ALABAMA, WHERE THE SKIES ARE SO BLUE

31 y/o175 cm Farma
Awatar użytkownika

wróciła by pomóc rodzicom na farmie

nie wierzy w miłość

i jest w totalnym friendzone

w south haven od
zawsze z przerwą
Post post by Kaylen Rowan (14 czerwca 2020, 18:33)
Poszukiwania
You friendzoned my ass
Obrazek

Treść poszukiwań

Znamy się od lat... wiemy o sobie wszystko tak naprawdę. jesteś jedyną osobą, która wie, że miałam narzeczonego. Wychowałyśmy się w tym samym mieście i wszyscy dookoła mieli nas za papużki nierozłączki. Niestety obie wyjechałyśmy w pogoni za marzeniami. Ja musiałam wracać. Jednak kontakt między nami nigdy się nie urwał, czasem był mniejszy (wiadomo, życie nie oszczędza), ale zawsze był.
Problem w tym, że dla mnie to nie jest tylko przyjaźń leczy ty nawet tego nie widzisz. Jednak jako dobra przyjaciółka nie zamierzam Ci tego powiedzieć i tkwię jak durna w friendzone, bo tak jest łatwiej! Przynajmniej wiem, że nasza przyjaźń nadal będzie trwała.

Dodatkowe informacje:

wszystko jet do ugadania, a ja nie wymagam zbyt wiele. Serio.
wiekowo zbliżona do Kay

Ostatnia aktualizacja: 14/06/20

Poszukiwania
I hate your guts so bad
Obrazek

Treść poszukiwań

Były narzeczony poszukiwany. Nikt o nim nic nie wie, a Kaylen o nim nic nie mówi. Byli ze sobą przez cały okres studiów. To Kaylen zerwała zaręczyny, bo czuła, że to jednak nie to.
Myślę tu o jakimś naprawdę zaborczym facecie, który przez cały ten czas nie pozwalał jej spotykać się ze znajomymi i ogólnie odrobinę gnębił psychicznie (nawet nie mając tego świadomości).
Zaraz po zerwaniu wyprowadziła się do kumpeli a kilka miesięcy później wróciła do rodzinnego domu, ale on o tym nic nie wiedział. Dopiero teraz postanowił odszukać Kaylen i przekonać ją do zaczęcia od nowa.
Czy się zmienił? Czy Kay mu zaufa na nowo? Zobaczymy

Dodatkowe informacje:

facet może być rówieśnikiem ale i również sporo starszym facetem, który przechodził kryzys wieku średniego i postanowił sobie znaleźć młodszą. Może miał rodzinę, a Kay nie do końca traktował poważnie i jedynie jako własność?
nie narzucam wiele naprawdę. Może jakiś poważniejszy zawód? Kaylen z początku pewnie kokosów nie zarabiała i mogła być trochę taką utrzymanką owego Pana.

Ostatnia aktualizacja: 14/06/20
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Reuben Meyer

Ja bym kota nie wziął na weekend. A ty mi chciałaś serce oddać, na wieczność

30 y/o189 cm Elm Street
Awatar użytkownika

niszczenie mienia lasu

można kochać więcej niż raz?

każdy przecież coś traci

w south haven od
zawsze (z przerwami)
Post post by Reuben Meyer (29 czerwca 2020, 11:08)
Poszukiwania
about love lost
Obrazek

Gdy mam mówić o Tobie, nie wiem od czego zacząć. Były momenty w moim życiu, że nie potrafiłem oddzielić w swoich myślach siebie od Ciebie i niekiedy te granice nadal pozostają zatarte. Tak głęboko wniknęłaś w strukturę mojego ja, że nie widzę już siebie bez Ciebie. Lecz mimo to nie potrafimy odnaleźć wspólnej drogi.

W prostych zdaniach: szukam dla mojej postaci kobiety, którą kocha od zawsze. Znają się od dzieciństwa. Spędzali razem wiele wolnych chwil, wspierając się i zacieśniając więzi. Jednakże życie jest życiem i nawet coś tak oczywistego jak odwzajemniona miłość nie wytycza prostej drogi. Gdy kończyli liceum ona miała wypadek (do ustalenia z Twojej strony, może być to też coś po prostu podobnego znaczeniowo), za który winą została obarczona postać mojego pana. Tu zaczęły się ingerencje rodziców, którzy próbowali przerzucać się oskarżeniami, a ich trzymali z dala od siebie ścianą kłamstw. Wtedy mój pan wyjechał na studia, a po powrocie wszystko było inaczej. Jak? Mogę narzucić cały tok zdarzeń, ale chętnie też dopasuję go z Tobą żeby nasze historie się przenikały.

Podsumowanie:

Pani w podobnym wieku,
Najlepiej stróż prawa/ratownik/coś podobnego,
Możesz mieć męża, dzieci, całe życie, ale odwzajemniasz moje uczucie i także nie potrafisz nic z tym zrobić < / 3

Status: rezerwacja, moi drodzy
Ostatnia aktualizacja: 06/07/20

Poszukiwania
about love found
Obrazek

W prostych zdaniach: szukam dla mojej postaci narzeczonej.
Nie będę w tej kwestii specjalnie wybredna, bo chciałabym ustalić wiele rzeczy wspólnie. Istotne jest, że wciąż żywię uczucia do innej, ale Ty o tym nie wiesz lub nieszczególnie przejmujesz się konkurencją. Jesteś łagodna, znasz się na wybieraniu mebli i ozdabianiu domu. Zjednujesz sobie ludzi i uchodzisz naturalnie za moją lepszą połówkę. Moi rodzice Cię uwielbiają, podejrzewam, że Salome już Cię kocha bardziej ode mnie. Nie chcesz wnikać za bardzo w moje interesy, ale z przyjemnością korzystasz ze swobody finansowej, którą Ci oferuję. Dbasz o mnie, ja się staram dbać o Ciebie. I wszystko nam się układa... prawda?

Podsumowanie:

Pani w podobnym wieku,
Z dobrego domu, z szanowanej rodziny, (lub tylko takie wrażenie sprawia)
Już pół roku jesteśmy narzeczeństwem, a znać powinniśmy się trochę dłużej. Mogliśmy poznać się na studiach, a może jesteś z South Haven lub okolic?

Status: bardzo aktualne!
Ostatnia aktualizacja: 06/07/20
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

James Doherty

SWEET HOME ALABAMA, WHERE THE SKIES ARE SO BLUE

36 y/o190 cm Main Street
Awatar użytkownika

ze względu na ojca

wróciłem po latach

do South Haven

w south haven od
zawsze / 4 miesięcy
Post post by James Doherty (30 czerwca 2020, 20:38)
Poszukiwania
przeszłość?
Obrazek

Treść poszukiwań

Mój powrót do miasteczka zakończył nasz związek. Związek, który wszystkim dokoła mógł wydawać się być naprawdę stabilnym. Wyglądaliśmy niczym para z obrazka. Brakowało nam tylko ślubu, do którego przecież się szykowaliśmy. Miał on odbyć się w marcu. Wcale nie tak dawno temu. Odległość, która się pomiędzy nas wdarła, sprawiła niestety, że wszystkie wątpliwości, jakie odczuwaliśmy, przybrały na sile. Pojawił się dystans. Oddalaliśmy się od siebie. Coraz bardziej i bardziej. Z biegiem czasu doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie wszystko to zakończyć. Rozstaliśmy się, a ja ostatecznie wyprowadziłem się z Orlando. Zdecydowałem się rzucić pracę, sprzedać dom i powrócić na stałe do Alabamy. Zdawać by się mogło, że tym samym nasza wspólna historia dobiegła końca. Tylko czy aby na pewno? Styczeń. Luty. Marzec. Kwiecień. Maj. Czerwiec. Miesiące, w trakcie których nie utrzymywaliśmy ze sobą kontaktu. Lipiec. Moment, kiedy nagle pojawiasz się pod moimi drzwiami. Dlaczego teraz? Po takim czasie? Jaką niespodzianką zamierzasz rzucić mi w twarz?

Dodatkowe informacje:

James i poszukiwana pani byli parą przez około 2 lata i planowali ślub. Po tym, jak Doherty na pewien czas zmuszony był wrócić do South Haven, pomiędzy tą dwójka pojawił się dystans i związek ostatecznie się rozpadł na przełomie grudnia i stycznia.
Od sierpnia do stycznia, para kontaktowała się głównie przez telefon i skype'a (i temu podobne), widywali się niezbyt często. James nie zgadzał się, żeby kobieta przyjechała do South Haven. Wstydził się swojego ojca alkoholika.
Dlaczego pani nagle pojawia się w miasteczku? Ciąża, dziecko, jakieś niedokończone sprawy, problemy. To może być cokolwiek. Grunt, żeby została tutaj na dłużej. Sprawdźmy co nam z tego wyjdzie! ;)
Nie wymagam dużej aktywności, ale proszę - niech posty pojawiają się regularnie, a fabuła idzie do przodu ;)

Ostatnia aktualizacja: 30/06/2020r.
Multikonta: Audrey White
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poszukiwania”