Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

19.07Na forum pojawiła się informacja dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się!

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

Adaline Naylor

we don't belong to each other: he's an independent, and so am I

26 y/o170 cm Cedar Avenue
Awatar użytkownika

Nauczycielka sztuki

Farby kreują najpiękniejsze scenariusze

w south haven od
narodzin
Post post by Adaline Naylor (30 czerwca 2020, 17:48)
Potrzebowała niecałych dziesięciu minut na przejście z pokoju nauczycielskiego do klasy plastycznej. Nie wykazała większej ochoty na poprawienie artystycznego koka, ułożonego w pośpiechu podczas przemierzania korytarza i rozłożenie się z materiałami na zajęcia. Zamiast tego na biurku znalazło się kolorowe pisemko oraz kawa w fikuśnym kubku. Miała okienko, które zamierzyła wykorzystać w niespecjalnie produktywny sposób. Od paru dni myślała o zadzwonieniu do River, tym razem prawdziwie znajdując czas na dłuższą rozmowę. Sprawozdanie ze spotkania z jej bratem miało okazać się zwięzłe i raczej nacechowanie pozytywnie. W każdym razie odmienne od tego, co przewidziała kilka nocy wstecz. Oparła się tyłem o biurko; napiła się kawy, wcale nie kryjąc zadowolenia ze zbliżającego się końca roku szkolnego. Uśmiechała się pod nosem zbyt charakterystycznie. Obróciła telefon w dłoni, a potem wybrała numer do przyjaciółki.
To ja — rozbrzmiało enigmatycznie przy słuchawce — Mam nadzieję, że dzwonię w porę. Nie śmiałabym odrywać Cię od torturowana ludzi — następne słowa prędko zdradziły osobę po drugiej stronie, która rzadko zaczynała rozmowy telefoniczne od należytego powitania. Zmieniła pozycje.
Zanim przejdę do sedna; jak samopoczucie? —zapytała. Niedawno zostało wspomniane o tym, że kobieta skontaktowała się z bratem, jednak Adaline nie słuchała wtedy zbyt uważnie. Więcej miała do powiedzenia, kiedy okazało się, że River i Troy są spokrewnieni.

@River Hudson
Multikonta:
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

River Hudson

Nocą do snów kołysze dźwięk... nikt nie oddycha obok mnie.

27 y/o167 cm Cedar Avenue
Awatar użytkownika

właścicielka HiYoga Studio

medytuje i spaceruje z psem

w south haven od
zawsze/początku roku
Post post by River Hudson (30 czerwca 2020, 20:57)
Adaline dzwoniąc do River trafiła akurat w okienko, które miała pomiędzy zajęciami dla grupy początkującej a średniozaawansowanej. Jako, że była jedynym nauczycielem w swojej szkole, to potrzebowała przerw, bo nie dałaby rady przez kilka godzin pod rząd uczyć i ćwiczyć z grupą. Dlatego też grafik był ułożony poniekąd pod nią. Siedziała za biurkiem recepcji i przeglądała jakieś papiery, kiedy zadzwonił jej telefon. Na ekranie wyświetliła się uśmiechnięta twarz Adaline. Zrobiła to zdjęcie kilka miesięcy temu, kiedy całą paczką spotkały się na wino i zaczęły przy stole pozować z kieliszkiem wina. Lubiła mieć zdjęcia ludzi ustawione w telefonie, najlepiej kiedy były właśnie takie pozytywne.
- No wiem - odparła rozbawiona słysząc głos przyjaciółki. – Spoko, mam akurat przerwę, jeszcze jakieś pół godziny, uprzedzam, gdybyś planowała jakąś dłuższą rozmowę. – dodała i odsunęła papiery, żeby się nie rozpraszać.
- Okeeeej, brzmisz jakoś poważnie. Ale miło, że pytasz. U mnie wszystko w porządku. – odpowiedziała na pytanie przyjaciółki, zastanawiając się już co będzie tym sednem, o którym zdążyła wspomnieć.
- A jak twoje? - spytała, powtarzając uprzejmość, ale też po prostu chcąc wiedzieć, jak się czuje Adaline.

@Adaline Naylor
Multikonta: Josie Jones
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Adaline Naylor

Awatar użytkownika

Nauczycielka sztuki

w south haven od
narodzin
Post post by Adaline Naylor (01 lipca 2020, 15:01)
Twarzy Adaline nie wykrzywiał grymas niezadowolenia, gdy znajdywała się po tamtej stronie obiektywu. Uśmiechała się radośnie, dostrzegając w zdjęciach pamiątkę na całe życie – papierowe albo elektroniczne wspomnienie najmilszych chwil. Tamten dzień pamiętała całkiem dobrze; zdarzył się niedawno i czas nie zdołał wypłowieć wszystkich jego szczegółów. Przyjaciółki nakazały szczerzyć się oraz pozować cudacznie przed aparatem. Nie wystarczyło delikatne uniesienie kącików ust ku górze – miała zaśmiać się prawdziwie, co przyszło w miarę sączenia wina.
Nie martw się, to będzie luźna pogawędka. A czuję się zaskakująco
dobrze, dzięki
— odparła na stwierdzenie, że z jej głosu emanuje powaga. Niski, zwyczajowo neutralny z każdym słowem wyraźnie od siebie oddzielonym sprawiał wrażenie opanowanego. Szczęśliwie, nauczycielka nie zwlekała z wyjaśnieniem charakteru rozmowy. Telefon przy uchu nieczęsto sprawdzał się w formie relaksu, więc dodatkowo spięła się w tłumaczeniu przed następnymi zajęciami River.
Uznałam, że powinnam do Ciebie zadzwonić po tamtym spotkaniu z Troyem. Oczywiście, nie musimy o tym gadać. Tylko obiło mi się o uszy, że rozmawialiście — w tym całym szaleństwie trudno było jednoznacznie zweryfikować wszystkie emocje, a jednak temat przewinął się wcześniej i nie powinien wprowadzać zdezorientowania.

@River Hudson
Multikonta:
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

River Hudson

Nocą do snów kołysze dźwięk... nikt nie oddycha obok mnie.

27 y/o167 cm Cedar Avenue
Awatar użytkownika

właścicielka HiYoga Studio

medytuje i spaceruje z psem

w south haven od
zawsze/początku roku
Post post by River Hudson (03 lipca 2020, 15:29)
- To się cieszę! Takiej potrzebuję. – odpowiedziała zadowolona. Tyle się przecież ostatnio działo, wolała więc luźny telefon od przyjaciółki i rozmowę na jakieś spokojniejsze tematy. Zwłaszcza, że ich ostatnia rozmowa była, gdy River informowała dziewczyny o swoim przyrodnim bracie Troyu.
- Przyznam, że sama chciałam do ciebie dzwonić, ale wtedy nie byłaś pewna, czy się w ogóle zgadzać na to spotkanie z Troyem, więc nie chciałam zawracać ci głowy. No i ja też się z nim w końcu spotkałam, więc chyba możemy sobie to nadrobić. – River nadal trawiła tamto spotkanie, chociaż było ono spokojne i przyjemne, nadal wracała do niego myślami, próbując sobie ułożyć w głowie nowego brata.
- Która zaczyna? – spytała z rozbawieniem. Najlepiej tak było, by nie przerywać sobie i sensownie pogadać.

@Adaline Naylor
Multikonta: Josie Jones
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

Adaline Naylor

Awatar użytkownika

Nauczycielka sztuki

w south haven od
narodzin
Post post by Adaline Naylor (07 lipca 2020, 01:42)
W przeciwieństwie do ostatniego razu, zamierzała rozmawiać o minionych wydarzeniach w sposób niezobowiązujący – niemalże lekki, jak w przypadku pytania o pogodę za oknem. Chciała wymiany spostrzeżeń oraz wrażeń po spotkaniu podobnie do rozmów, które prowadziły ilekroć któraś poznała kogoś nowego. Kobiecym zwyczajem, w czwórkę rozwodziły się nad szczegółami, a czasami jedynie wizją następnego wyjścia.
Nasłuchałam się na jego temat od naczelnych plotkar South Haven. Ma reputację kobieciarza. Każdy zastanawiałby się dwa razy na moim miejscu — ujawniła część swoich obaw związanych ze zwlekaniem. Do tego doszło niewidziane przez River wzruszenie ramion oraz przeświadczenie, że wybielanie barwnego obrazu Hovera nie przysłuży się niczyjej znajomości.
Śmiało. Masz znacznie więcej do przetrawienia — powiedziała, tym samym oddając przyjaciółce głos. Chyba wyczuła potrzebę tamtej na poruszenie tematów, budzących zdezorientowanie i mętlik w głowie. Opis spotkania – przyjemniejszego niż sobie wyobrażała – mógł zaczekać.

@River Hudson
Multikonta:
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy telefoniczne”