Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

Mistrz Gry

SWEET HOME ALABAMA, WHERE THE SKIES ARE SO BLUE

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

zawodowo zajmuję się

ingerowaniem w życie

mieszkańców South Haven

w south haven od
zawsze
Post post by Mistrz Gry (30 kwietnia 2020, 21:48)
zadania od mg
maj
Aktualna lista zadań

Zadanie 1.
Mający miejsce 15 maja, międzynarodowy dzień rodzin, to idealna okazja do tego, aby wraz ze swoimi najbliższymi spędzić przynajmniej kilka najbliższych godzin. A w jaki sposób najlepiej byłoby spędzić wspólnie czas w maju? Odpowiedź może być w tym przypadku tylko jedna. To pewne. I stanowi ją propozycja zorganizowanie wielkiego, rodzinnego grillowania. W końcu kto normalny odmówi sobie kiełbaski, karkówki, albo pysznego szaszłyczka świeżo ściągniętego z grilla? Ano właśnie.

Zadanie 2.
Chociaż hamburger nie jest kanapką, która powstała w Stanach Zjednoczonych, to właśnie na terenie tego państwa cieszy się największą popularnością. Nic więc dziwnego, że z okazji jego święta, które przypada na dzień 28 maja, większość lokali serwujących fast foody stara się skusić ludzi różnymi, mniej i bardziej atrakcyjnymi promocjami. Wyjątkiem na tym tle nie jest bynajmniej znajdująca się w South Haven restauracja Wendy's, która w tym dniu oferuje możliwość zakupu dwóch zestawów z hamburgerem w cenie jednego. Brzmi zachęcająco?

Zadanie 3.
25 maja to zapewne dla koneserów trunków procentowych jeden z ważniejszych dni w kalendarzu - bowiem wtedy obchodzimy Dzień Piwowara! Bo kiedy indziej można podziękować osobom przykładającym się do produkcji piwa za to, co robią? Podpowiemy, że będzie można to zrobić na kilka dni przed tym świętem - a dokładnie między 22 a 24 maja. W ten weekend bowiem będzie można odwiedzić lokalne przedsiębiorstwo piwowarskie - mogąc napić się regionalnego alkoholu, dowiedzieć się wielu ciekawostek, wziąć udział w paru konkursach, a nawet zapoznać się z czymś nowym, co browar ma zamiar zaprezentować!
To jak? Widzimy się na miejscu i razem skosztujemy tych dobroci?
więcej informacji- klik.


Zadanie 4.
Trochę kultury nikomu jeszcze nie zaszkodziło. Poza tym, od czasu do czasu, mimo wszystko warto odwiedzić takie instytucje, jak muzea. Można to zrobić chociażby w dniu 18 maja, kiedy to obchodzą one swoje święto. Zwłaszcza, że nie będzie konieczności wydawania choćby jednego dolara na bilet, skoro wejściówki są za darmo.
Udaj się do jednego z muzeów w South Haven (McNeal House), Fairhope lub Mobile, albo też weź udział w poprzedzającej ich święto nocy w muzeum - na pewno będzie ona pełna różnych atrakcji.

Zadanie 5.
Każdego roku, celem należytego uczczenia pamięci poległych żołnierzy, walczących zarówno po stronie Unii jak i Konfederacji (Memorial Day), w okolicy South Haven odbywają się dwie rekonstrukcje historyczne. Jedna z nich ma miejsce w Mobile, druga natomiast na obrzeżach miasteczka Fairhope. Obydwie związane są z ważnym dla tego regionu wydarzeniem historycznym, jakim była Bitwa w zatoce Mobile, która zakończyła się zwycięstwem wojsk Unii oraz przejęciem miasta Mobile w kwietniu 1865 roku.
Może zdecydujesz się na wyjazd z miasta i wzięcie udziału w jednym z tych wydarzeń?


@Jane Bentley @Lorraine Jensen @CJ White @Lana Winchester @Sarah Aguilar-Jefferson @Harper Davis @Katie Westfall @Hope Craven @Emily Reynolds @Carla Anster @Shay L. Collins @Caroline Turner @Skylar Rhodes @Adaline Naylor @Liv O'Sullivan @Gemma Robinson @Audrey White @Taylor Mosley @Ester Yates @Andy Connelly @Rey Mayfield @Sky Jackson @Hester Gulliver @Danielle Austin @Faye Hill @Ashley White @Virginia Gulliver @Via Hayes @Keira Sutherland @Lily Carlton @Emma White @Florence Rosenfield @Nala Fray @Abigail McFeenly @Charlotte Mayfield @willow henderson @Camelia Shelton @Summer Wells @Hayley Goldstein @Candace White @Kimberlee Naylor @Lucy Williams @Madison Brown @Iris Williams-Rogers @Lydia Corbett @Donna Zane @Sage Skarsgard @Charlie Scott @Marselina Bull @Honey Gulliver @Colette Rose Hayes @Peyton Samuel @Agness Moore @Diamond Flower @River Hudson @Ian Scott @Marcus Clinton @Mathias Waterford @Andrew Harrison @Jason Whitlow @Noel Shelton @Christopher Mayfield @Alexander Wellington @Cyril Mayfield @Jake O'Brien @James Doherty @Theo Evans @Blake Westfall @Ian Williamson @Marcus Grey @Ray Gordon @Colter Cunningham @Noah Westlake @Santiago Gelbero @Russel Franklin @Scott Coleman @Jan Wyszomierski @Ethan Yates @Julian Bentley @Anthony Davis @Luke Carrell @Tobias Turner @Ernest Szafrański @Benjamin Carter @bounty batton @Jasper L. Bridges @Travis Mosley @Teddy Westfield @Troy Hover @Christian Hoffmann @Aiden Cole @Jakub Pojezierski @Josh Hayes @Robert Jefferson @Timothy Mosley @Nathaniel Welling @Avery Westlake
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


Caroline Turner

How far will I go?

30 y/o162 cm Northern Beach Road
Awatar użytkownika

Właścicielka w Turner Law Office

follow your heart

but is it legal to care for you so much?

w south haven od
urodzenia z przerwą
Post post by Caroline Turner (30 maja 2020, 23:58)
Multikonta: Liv, Jakub, Hope, Honey, Daisy
Odwiedź Profil Wyślij PW

Mistrz Gry

SWEET HOME ALABAMA, WHERE THE SKIES ARE SO BLUE

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

zawodowo zajmuję się

ingerowaniem w życie

mieszkańców South Haven

w south haven od
zawsze
Post post by Mistrz Gry (31 maja 2020, 17:08)
zadania od mg
czerwiec
Aktualna lista zadań

Zadanie 1.
Przypadające na pierwszy dzień czerwca, święto poświęcone najmłodszym, to doskonała okazja do tego, aby zapewnić im trochę rozrywki; dobrej zabawy. Kupić prezent, zabrać do wesołego miasteczka, albo w inne miejsce, stanowiące niemałą atrakcje. Nie raz i nie dwa, to właśnie z tym dniem - nawet po wielu latach - wiążemy wiele przyjemnych wspomnień i dlatego też, w ramach zadań od Mistrza Gry na miesiąc czerwiec, gorąco wszystkich zachęcamy do rozegrania retrospekcji obejmujących świętowanie właśnie dnia dziecka.


Zadanie 2.
Narodowy dzień pączka, to jedno z tych świąt, które - o czym nie wszyscy pamiętają - posiada dość długą historie i wiąże się z działalnością, jaką w okresie I wojny światowej zdecydowali się prowadzić wolontariusze Armii Zbawienia. Zapoczątkowane w roku 1938 w Chicago, święto przyjęło się na tyle dobrze, aby przetrwać do dnia dzisiejszego. To właśnie z jego okazji, w pierwszy piątek czerwca, w wielku miejscach można kupić pączki w promocyjnych cenach, albo nawet dostać je całkiem za darmo - jako bonus do innego zakupu. Tradycją jest ponadto przynoszenie słodkości do domu lub pracy. To jak? Odważysz się wcisnąć w siebie trochę kalorii?


Zadanie 3.
Z okazji dnia dziecka, wraz z początkiem czerwca na obrzeżach Fairhope, otwiera się wesołe miasteczko, które do zaoferowania ma wiele atrakcji - przeznaczonych zarówno dla najmłodszych, młodzieży, jak i osób dorosłych, o ile tylko odważą się one przekroczyć jego bramy. Wesołe miasteczko dla odwiedzających dostępne będzie przez równy tydzień, będąc czynnym w godzinach od 12 do 18. Odwiedzisz poświęcone mu, specjalne, eventowe subforum?
zainteresowanych zapraszamy tutaj


Zadanie 4.
Na dzień 14 czerwca wypada Narodowy Dzień Flagi. Jest to jedno z tych świąt, o których pamiętać powinien każdy obywatel i w związku z tym gorąco zachęcamy do tego, aby z jego okazji wywiesić flagę przed swoim domem. Pamiętaj, że zgodnie z przyjętymi zasadami, flaga powinna zostać wywieszona wraz ze wschodem słońca w miejscu, w którym zostanie odpowiednio wyeksponowana i następnie zdjęta przed zachodem słońca, nie powinna dotykać ziemi, zaś podniszczona/wyeksploatowana flaga - zniszczona w odpowiedni sposób: poprzez spalenie lub pocięcie na kawałki i zakopanie w ziemi. To jak? Gotowy/a do tego, aby w należyty sposób uczcić to święto?


Zadanie 5.
Upalny czerwiec, w trakcie którego człowiekowi przyjdzie zmierzyć się z naprawdę wysokimi temperaturami, to idealny miesiąc na to, aby w otoczeniu najbliższych zorganizować wielkie grillowanie. Przygotuj odpowiednie potrawy na grilla, alkohol i inne napoje, rozstaw sprzęt, stoły oraz krzesła... i spędź naprawdę wesołe popołudnie!


@Mackenzie Queen @Ester Yates @Lorraine Jensen @Lana Winchester @Maureen McGowan @Sarah Aguilar-Jefferson @Harper Davis @Katie Westfall @Hope Craven @Emily Reynolds @Carla Anster @Caroline Turner @Adaline Naylor @Liv O'Sullivan @Audrey White @Taylor Mosley @Kiara Meyer @Rey Mayfield@Sky Jackson @Danielle Austin @Faye Hill @Ashley White @Severine Collins @Via Hayes @Lottie Bradford @Lily Carlton @Florence Rosenfield @Willow Henderson @Camelia Shelton @Hayley Goldstein @Rosemary White @Madison Brown @Iris Williams @Josephine Jones @Charlie Scott @Honey Gulliver @Madison Arder @Colette Rose Hayes @Peyton Samuel @Agness Moore @Zuri Pierre @Lourdes Lahela @River Hudson @Ian Scott @Marcus Clinton @Mathias Waterford @Sawyer Bradford @Jason Whitlow @Christopher Mayfield @Alexander Wellington @Cyril Meyer @Jake O'Brien @Adam Spellsinger @James Doherty @Blake Westfall @Ian Williamson @Andrew Harrison @Marcus Grey @Noel Shelton @Ray Gordon @Colter Cunningham @Scott Coleman @Ethan Yates @Nicolas Conley @Olivier Bradford @Anthony Davis @Toby Turner @Frank Westfall @Travis Mosley @Troy Hover @Christian Hoffmann @Aiden Cole @Jakub Pojezierski @Josh Hayes @Robert Jefferson @Timothy Mosley @Nathaniel Welling @Avery Westlake
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


Lana Winchester

say YES to new adventures

32 y/o160 cm Camelia Street
Awatar użytkownika

lekarz rezydent

-

w south haven od
5 miesięcy
Post post by Lana Winchester (24 czerwca 2020, 00:42)
Kto: Lana Winchester (i inni)
Numer zadania: 5
Link do wątku: impreza urodzinowa River
Obrazek
Change your thoughts
and you change your world.
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum fabularne”