Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

19.07Na forum pojawiła się informacja dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się!

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (29 listopada 2019, 19:11)
South Haven
Podział miasta
Obrazek
South Haven, jak to już bywa w przypadku niewielkich miasteczek, nie posiada szczególnie skomplikowanego podziału administracyjnego. Główną oś stanowi tutaj ulica znana, jako Main Street, która wraz z Magnolia Street oraz Camelia Street, tworzy centralną część miasta, znaną jako Downtown. To tutaj znajdują się niemalże wszystkie najważniejsze dla miasta lokacje. Ratusz, biuro szeryfa, niewielka biblioteka, bar The Bridge, restauracja Fancies oraz lwia część pozostałych, miejscowych biznesów.

Na wschód od Dowtown, znajduje się okolica nosząca nazwę Pine Creek. Najważniejszą ulicą jest tutaj Bay Street, zaś wszystkie znajdujące się przy niej budynki mogą poszczycić się doskonałym widokiem na Zatokę Mobile. Na obrzeżach miasteczka, dokładniej w jego północno-wschodniej części, znajduje się niewielka plaża oraz przystań, które największą popularnością cieszą się wśród młodzieży. Podczas wakacji niejednokrotnie odbywają się tutaj imprezy przy ognisku.

Zachodnia część miasta, nosząca nazwę Woodberry, to istne przeciwieństwo Pine Creek. Składa się na nią prawdziwa plątanina raczej niewielkich uliczek, bardzo często noszących nazwę od drzew. Pine. Oak. Cedar. Elm. W większości zlokalizowane są tutaj większe oraz mniejsze domy jednorodzinne. Niewiele tu natomiast lokali usługowych, za wyjątkiem tych kilku nielicznych przypadków, kiedy dany biznes prowadzony jest w domowym zaciszu.

Poza granicami miasteczka, jednakże w niedużej odległości od niego, zlokalizowanych jest kilka posiadłości ziemskich. W większości przypadków są to jednak zaledwie niewielkie farmy.
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


Zablokowany

Wróć do „Przewodnik”