Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

19.07Na forum pojawiła się informacja dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się!

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (05 grudnia 2019, 18:53)
Organizacje
South Haven

South Haven Lions
(drużyna futbolowa)

W skład powstałej w 1959 roku drużyny wchodzą przede wszystkim młodzi, wysportowani mężczyźni, którzy zapewniają miastu rozrywkę oraz często przynoszą dumę. Członkowie drużyny futbolowej cieszą się nie tylko wysportowanymi sylwetkami, ale również sporą popularnością w miasteczku i niejednokrotnie poza nim – ekipa z South Haven rywalizuje z zespołami umiejscowionymi w sąsiednich miejscowościach, w hrabstwie Baldwin. Jedni zawodnicy skupiają się na sporcie oraz rywalizacji, inni wykorzystują swoją miasteczkową rozpoznawalność do różnych celów...

Trener:
Zawodnicy:
@Nicolas Conley (rozgrywający)
@Timothy Mosley (skrzydłowy)
Imię i nazwiskoSouth Haven Heritage Association
(stowarzyszenie historyczne)

Celem South Haven Heritage Association jest dbanie o lokalne dziedzictwo i przypominanie o nim zarówno starszym, jak i młodszym pokoleniom. Członkowie stowarzyszenia kilka razy do roku organizują specjalne wydarzenia, mające za zadanie upamiętniać najważniejsze momenty w historii South Haven, hrabstwa Baldwin, Alabamy, a nawet i całych Stanów Zjednoczonych. Dzięki działaniu organizacji mieszkańcy miasteczka świetnie znają jego historię, szanują ją i chętnie biorą udział w różnych, dotyczących jej eventach.

Przewodniczący:
Pozostali członkowie:
Imię i nazwisko
Imię i nazwiskoTwinkle Stars
(organizacja katolicka/organizacja charytatywna)

Działająca od niemalże 30 lat, lokalna organizacja przykościelna, której głównym celem jest niesienie pomocy osobom, które znalazły się w niełatwej sytuacji materialnej. Wzmożoną aktywność przynależących do niej osób, zaobserwować można zwłaszcza w miesiącach listopadzie i grudniu, przez wzgląd na dwa, następujące wówczas po sobie święta - Święto Dziękczynienia oraz Boże Narodzenie. To właśnie w tym czasie Twinkle Stars organizują przeróżne zbiórki, kiermasze, pikniki oraz innego rodzaju imprezy charytatywne, które cieszą się sporą popularnością wśród mieszkańców South Haven.

Przewodniczący: Delilah Moore
Pozostali członkowie:
@Audrey White
Imię i nazwiskoRada Miasta


Grupa ośmiu osób, od których w znacznej mierze zależy to, w jakim kierunku będzie rozwijać się South Haven. Blisko współpracują z burmistrzem Jeffem White'em, wspomagając go wszędzie tam, gdzie tylko zajdzie taka potrzeba. Doskonale wiedzą o tym, co w trawie piszczy, chętnie ponadto wysłuchają propozycji każdego mieszkańca miasteczka. W końcu są przecież tutaj od tego, aby nam wszystkim żyło się lepiej.

Członkowie:
Jolene Mills (NPC)
@Caroline Turner
@Salome Meyer
@Reuben Meyer

Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


ODPOWIEDZ

Wróć do „Przewodnik”