Wraz z końcem ciepłego, całkiem przyjemnego maja, przychodzi czas na kolejny, kalendarzowy miesiąc. Zgodnie z aktualnymi prognozami, czerwiec ma być wyjątkowo upalny - przewiduje się temperatury powyżej 30 stopni - oraz deszczowy. Na mieszkańców czeka ponadto cały tydzień dość gwałtownych burz. Połączenie niekoniecznie najlepsze, jak i niekoniecznie mile widziane. Tak to już niestety bywa o tej porze roku i trzeba jakoś przeżyć tych 30 dni. Na szczęście tutaj, w południowej części stanu Alabama, ludzie już dawno temu zdążyli przyzwyczaić się do takich warunków pogodowych. [więcej]

19.07Na forum pojawiła się informacja dla aktywnych użytkowników. Zachęcamy do zapoznania się!

07.07Nowe ogłoszenie od administracji.

30.06Weź udział w Pokazie Talentów, uczcij należycie Dzień Czekolady oraz spróbuj wygrać konkurs jedzenia hot dogów na czas!

30.06Zaktualizowano ranking fabularny, pojawiło się nowe tło fabularne oraz zadania od Mistrza Gry.

19.06Rozpoczął się właśnie kolejny event. Zainteresowanych powitaniem lata zapraszamy tutaj.

14.06Administracja forum opublikowała wyniki oraz nagrodziła zwycięzców plebiscytu South Stars.

south haven

Sweet home Alabama, where the skies are so blue

99 y/o199 cm Main Street
Awatar użytkownika

sweet home alabama

where the skies

are so blue

w south haven od
zawsze
Post post by South Haven (07 grudnia 2019, 08:58)
Najważniejsi mieszkańcy
South Haven
Przedstawione poniżej postaci najważniejszych postaci South Haven będą wykorzystywane przez administracje forum na potrzeby zaplanowanej fabuły.


Jeff White
Burmistrz South Haven

Liczący sobie 58 lata mężczyzna, dawniej prowadzący w miasteczku dwa niewielkie sklepy ogólnospożywcze. Odkąd w 2017 roku został wybrany na stanowisko burmistrza South Haven, nie zajmuje się już rodzinnym biznesem, w całości poświęcając się swoim aktualnym obowiązkom. Wśród miejscowych, Jeff uchodzi za porządnego faceta, mającego rękę do interesów, a także rodzinnego. Obecnie większość mieszkańców South Haven jest zadowolona z tego, w jaki sposób zajmuje się on najważniejszymi sprawami dotyczącymi miasteczka.


William "Bill" Hayes
Szeryf

W roku 2019 minęło 14 lat, odkąd obecnie 53 letni Bill Hayes otrzymał stanowisko szeryfa. Przez cały ten czas starał się możliwie najlepiej wywiązywać ze swoich obowiązków, decydując się na interwencje jedynie w tych przypadkach, kiedy rzeczywiście okazywało się to być konieczne. Od czasu do czasu zdarzało mu się wlepić komuś mandat, ewentualnie przewieźć radiowozem przez całe miasteczko. Bo w końcu w pewnych sytuacjach należy pokazać, kto tutaj rządzi... albo przynajmniej odpowiada za przestrzeganie prawa.


Jolene Mills
Dyrektorka South Haven School

Kobieta w średnim wieku, która dyrektorką miejscowego zespołu szkół została przed czterema laty. Rozwódka z dwójką dzieci. Bardzo zależy jej na tym, aby szkoła się rozwijała. Stara się zdobyć pieniądze na remont budynku, a także zakup nowych komputerów. Od dwóch lat należy do rady miasta.


Delilah Moore
Przewodnicząca South Haven Heritage Association
Członkini Twinkle Stars

47 letnia Delilah Moore, to kobieta doskonale znana wszystkim mieszkańcom South Haven. To właśnie ona odpowiada za organizacje większości miejscowych eventów - kiermaszów, pikników, zbiórek charytatywnych. Zarządza wszystkim prawdziwie żelazną ręką, prezentując przy tym swoje niemałe zdolności organizacyjne. Przy niej wszystko musi działać, jak w szwajcarskim zegarku. Od mniej więcej 10 lat prowadzi South Haven Heritage Association. W 2017 roku była główną rywalką Jeffa White, okazało się jednak, że miasteczko nie jest jeszcze gotowe na kobietę burmistrza. Kto jednak wie, czy nie zmieni się to w przyszłości?
Multikonta: brak
Odwiedź Profil Wyślij PW

Odznaki


ODPOWIEDZ

Wróć do „Przewodnik”